Kursiyer Görüşleri

Melike Bilgin

Samsunda gercekten 3dmax ve AutoCAD konusunda basarili bir egitimci. Kesinlikle tavsiye ederim. Yaptigi islerlede basarisini destekliyor. Ders surecinde yazdigi senaryolar cok akici ve akilda kalici olmasini sagliyor. Ama sununda altini cizmek isterimki odevlerinizi yapmadiginiz ve tekrar etmediginiz surece basarili olamazsiniz. Ben kursu bitirir bitirmez 1 ay iceresinde is buldum. Buda Hilmi hocanin guzel ogrettiginin gostergesidir bence. ( Cevaplar → )

BURAK BERKAY OCAK

Kursun bana katkılarını saymak ile bitiremem. Yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar ayrıyeten hayatım boyunca yanımda olacak bir eğitmen bir hoca bir abi kazandım 3ds max i sorunsuz bir şekilde öğrendim şuanda bu programı bilmem sayesinde özel bir firmada çalışmaktayım.Hilmi hocam ben işe girdikten sonra benim yakamı saldı yoksa hergün arayıp sorardı bizlere iş bulmaya çalıştı dışarıdan projelerle bizlere destek oldu teşekkür ediyorum bizim verdiğimiz kurs parasını kat kat kazandırdı yolun açık olsun hocam başarılar ( Cevaplar → )

Murat ÇIRAK

Merhabalar. Ben Murat ÇIRAK. Hocamızla çok yakın bir zamanda tanışıp derslerini almaya başladım. 3DS MAX derslerini aldım. Hilmi Hocayı kısa zamanda karakter olarak da bir hoca olarak da çok sevdim kendisini. Derslerinden gerçekten çok haz aldığımı söyleyebilirim. Gerçekten başarılı bir öğretici, anlatıcı. Başarılarınızın devamını diliyorum hocam. ( Cevaplar → )

AHMET SEMİZ

Herkese merhaba, ben Kıbrıstan geldim. Samsun'da kendime iş sahası oluşturmayı planlarken Hilmi Hoca ile tanıştım. AutoCAD ve 3dsMAX dersleri alarak tasarım konusunda kendimi geliştirdim. Şimdi hem internetten hem de piyasadan gelen işleri karşılayabiliyor, güzel tasarımlar çıkarabiliyorum. Hilmi Hocanın eğitim anlayışı gerçekten çok iyi. Öğrenmek isteyen kişiye öğretiyor ama belirtmeliyim çok çalışmalısınız. Ayrıca belirli bir seviyeye geldikten sonra iş bulma imkanı da sağlıyor. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu kurs hakkından aklınızda herhangi bir problem kalmasın. Hemen kaydolun. ( Cevaplar → )

Eren BAŞ

Her insanın aklındaki düşünce gibi benim aklımda ileriye donuk düşüncelerim biraz pasif ve karanlıktı aydınlatamamıştım bir türlü... Ta ki Hilmi hocamla tanışıp ondan eğitim alana kadar. Bir çok öğretmenim oldu ama Hilmi hocam her zaman farklı kalacak benim için. Eğitiminden de ziyade daha çok doğruluğu dürüstlüğü, yeri geldi kendi yaşadıklarından bana hayat dersi vermeleri hepsini unutmayacağım. Kişiliği gibi başarılı altın yıldız bir öğretmen Allah herkese nasip etsin tanımak. Hilmi hoca ile başarılmayacak şey yoktur benim gözümde bu dünyada. ( Cevaplar → )

M.Furkan YÜCE

Herkese Merhabalar İstanbuldan 3.sınıf Mimarlık öğrencisi olarak Samsun'a bir tasarım ofisinde çalışmak için geldiğim bu yaz; saygı değer Hilmi BAYBAŞ hocamla çok verimli bir kurs süreci tamamladım. Kendisine müteşekkirim. Kendisinden sadece 3ds MAX değil; hayatım boyunca unutmayacağım; sistem,yöntem ve biçim öğretisi de almış oldum. Sağlıcakla... ( Cevaplar → )

Özgür BAŞPINAR

Merhabalar. Ben Özgür BAŞPINAR. Hilmi hocam ile 2006 yılında tanıştık. Bir üretim firmasında CNC operatörü olarak çalıştığım esnada işimin gereği olarak AutoCAD programını Hilmi hocamdan öğrendim. Şu an farklı bir firmanın Arge bölümünde bu programı kullanmaya devam ediyorum. Hocam ile halen görüşmeye devam etmekteyim. Kendisi öğrencilerini bir müşteri olarak görmeyen gerçek bir öğretmendir. Hayatınızın her aşamasında ondan destek alabilirsiniz. Kendisini saygı ile selamlıyorum. ( Cevaplar → )

Sercan ÖZTÜRK

Mess Design İnşaatMimarlıkTaahüt olarak kurulmamıza piyasaya girmemize 3d MAX le gerek eğitimleri gerekse eğitim sonu verdiği desteklerle bizi inşaat sektöründe çizimlerimizle iş almamıza fazlasıyla etkide bulunduğu için çok teşşekkkür ederim. Bu işi hakkıyla yapan Türkiyedeki sayılı insanlardandır. Ders notlarına hala takıldıkça bakmaktayız... ( Cevaplar → )

Nail YAZICI

Öncelikle herkese merhaba ben Ondokuz Mayıs Üniversitesi Görsel Sanatlar Öğretmenliği Grafik Tasarım mezunuyum. Hilmi hocamla tanışmam hayatımda ki dönüm noktalarından biri olmuştur. Bazen insan kendisine birinin elini değmesini bekler işte bu kişi Hilmi BAYBAŞ oldu. Kendisi analitik düşünce yapısına sahip olması gibi karşısında ki öğrencisini de aynı şekilde eğiten bir eğitimcidir. Konuları ve sorunları yüzeysel değil kişiye göre indirgeyerek anlatan, karşılaşılan problemleri sonuca kavuştururken problemin ney ve nasıl olduğun yönelik sorunu da anlatıp soru işareti bırakmadan yoluna devam eden bir insandır. Kursiyer öğrencilerine kurs dönemlerinde yardım etmesinin yanında kurs bittikten sonrada her daim yanında olan biridir. Hilmi BAYBAŞ bu mesleğe yıllarını vermiş, bilgi birikimi azımsanmayacak derece fazla olan birisidir. Kendisinden aldığım, 3dsMAX ve AutoCAD, kurs sürem boyuca ve kurs sonrasında bizden ilgisini ve yardımlarını esirgemeyen, yaptığımız çalışmalarla ilgili sorduğumuz soruları cevapsız bırakmayan Hilmi BAYBAŞa teşekkürü borç bilirim. brSaygılarımla... ( Cevaplar → )

Özcan ALTUN

Bir programı ne kadar ileri düzeyde bilirseniz bilin, o programı profesyonelce bir öğretmen uzmanlığında aktarmak çok zordur. Hilmi BAYBAŞ bunu uzun yıllardır hakkıyla yapan duayenlerden biri. 2007 yılında AutoCAD kursunu bitirdikten çok kısa süre sonra iş hayatım olumlu şekilde değişmiş, kısa sürede çalıştığım sektörde gelişmeye başladım. 3dsMAX içinde Hilmi hocamızın kapısını çaldım ve kursu bitireli kısa süre olmasına rağmen piyasada iş yapmaya başladığımı üstüne basarak belirtmek isterim. Eğitim sonrasında da her türlü desteğini esirgemediği için de kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. ( Cevaplar → )

Yasin KARATAŞ

Öncelikle Hilmi hocama saygı ve sevgilerimi iletmek isterim, üzerimde çok emeği var. Uzun süren araştırmalar sonucu Hilmi hocama ulaştım. Kendisi ile AutoCAD proğramı üzerine kısa, öz anlaşılır ve gayet sade bir eğitim aldım . Programın bütün püf noktalarını öğrendim. Kariyerim açısından müthiş bir desteği oldu bana ve hala olmakta. Hilmi hocam sayesinde bulunduğum iş yerinde saygınlık kazandım; amirlerim ve patronlarım Hilmi hocama hayran kaldılar çünkü bilinen bütün AutoCAD tabularını yıkmıştı Hilmi hocam. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugün bu dalda saygınlık ve mevki kazandıysam hepsi hilmi hocam sayesindedir. Çok teşekkürler hocam iyi ki varsınız. :) ( Cevaplar → )

Nisanur CEYLAN

Herkese merhaba, mimarlık öğrencisi olarak Hilmi hocamla tanışmak benim için çok iyi oldu. Kendisinden önce AutoCAD ardından da 3dsMAX kursu aldım. Hem kurs ortamında ilgisi ve anlatımı hemde kurstan sonra desteğini esirgemediği için kendisine çok teşekkür ediyorum. ( Cevaplar → )

Nur KÖSE

Hilmi hocamla okulumuzda ders verdiği zamanda adını sıkça duymuştum ben pek dersi dinlemeyen okula gitmeyen bir öğrenci olarak AUTOCAD özel dersi alma fırsatı buldum kendisinden . Kendimle çok çeliştiğim yapamam anlamıyorum dediğim noktalardan beni öyle çıkardı ki ben bile anlayamadım . Şuan AUTOCAD e hakim bi şekildeyim . Bana bölümümü tekrardan sevdirdi ve her zaman desteği yardımları üzerimdedir. Aldığım dersin yararları bir kenara insanlığıyla muhteşem birisidir . Samsunda ders alabileceğiniz bilgi ve deneyimi en üst seviyede birisidir. çıkın çıkın gidin benden söylemesi :) ( Cevaplar → )

Cahide Nur YILMAZ

Merhabalar Ben OMÜde Mimarlık Bölümü okuyorum.Bölümümüz gereği çeşitli modelleme ve çizim programlarına adapte olmamız gerekiyor ancak dersler okullarda kısıtlı sürede ve kalabalık sınıflarda veriliyor ve ek ders almak ihtiyacı hissediyoruz ya da modelleme alanında uzmanlaşmak istiyoruz.Bu bakımdan Hilmi hocadan aldığım 3ds MAXve AutoCAD dersleri çok fayda sağladı.Programları tüm incelikleriyle bölümümüz referans alınarak bizi ilgilendiren her türlü bilgiyi püf noktalarıyla öğrenmemizi sağladı.Ayrıca kursun bitmesi öğrenmemize engel olmadı hocamızdan aldığımız projeleri uygulayıp değerlendirilmesi şansına da sahip olduk.Bu bakımdan kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. ( Cevaplar → )

Ayşegül ERÇİN

Merhabalar. Hilmi Hocamızdan AutoCAD ve 3ds MAX programlarını öğrendim. Dersler sürekli eğitim şeklinde geçmedi aynı zamanda bir çok örnek de yaptık ve örnekler bilginin kalıcılığı açısından çok faydalı oldu. Ben kesinlikle öğrendim. Kurs bittikten sonra da iletişiminiz kesilmiyor ve hocamız yardımcı oluyor. Kursu alalı uzun süre oldu ama hala arayıp danıştığım oluyor. Her şey için teşekkür ederiz hocam 128522; ( Cevaplar → )

Nisa YAVUZ

İstanbulda okuduğum halde Samsundan Hilmi hocamdan AutoCAD kursu aldım. Hiçbir şekilde pişman değilim. Samsun için mükemmel bir olanak. Programa dair öğrettiği püf noktalar hayat kurtarıyor. Derslerdeki birebir ilgi ile öğrenmemek diye bir seçenek olmuyor. Kesinlikle diğer programlar için de tercih edeceğim kişi Hilmi hocam. ( Cevaplar → )

Betül KESKİN

Hocamızdan 3ds Max dersi aldım. Kurs süreci benim için çok verilmi ve sıkılmadan geçti. Sadece kursta değil her an hocamız yardıma açık sağolsun. Çevremdeki herkese öneriyorum ( Cevaplar → )

Muammer ŞEN

Bir mimarlık öğrencisi olarak Hilmi hocamla tanışmak benim için çok iyi oldu. Kendisinden önce AutoCAD ardından da 3dSMAX kursu aldım. Hem kurs ortamında güzel anılar yaşattığı için hemde kurstan sonra da bizlerle her daim ilgilenip sorunlarımıza çare olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. ( Cevaplar → )

Nevzat ERBİL

Herkese merhaba. Kursta öğrendikleriniz, gerekse kurs sonrası alabileceğiniz destekler ile hiç çekinmeden katılabileceğiniz bir kurstur. Hilmi hocamız kurs bittikten sonra bile desteğini esirmegemediği için ayrıca teşekkür ederim. Kurs bittikten sonra kendinizdeki 3dsMax konusundaki değişimleri görecekseniz... ( Cevaplar → )

Ömer Bahadır ARSOY

2014 Karadeniz Teknik Üniversitesi Resim Öğretmeliği Grafik mezunuyum. Okuldan sonra WEB tasarımı programı öğrenmek için arayış içine girdim ve şanş eseri Hilmi Hocamla tanıştım ve beni 3 boyutlu modellemeye yönlendirerek hayatımı değiştirdi. 3 ay gibi kısa bir sürede AutoCAD ve 3ds MAX programlarına hakim bir hale geldim. Gerek kurs ortamı gerekse Hilmi Hocamın iyi bir eğitimci olması, benim bugün Karadenizin tek DMO firmasında Proje ARGE ekibinin başına gelmemi sağladı. Kurs sonrasında dahi öğrencilerinden ilgisini eksik etmeyen, eleman arayan her firmanın kapısını çaldığı Hilmi BAYBAŞ'a teşekkürler. ( Cevaplar → )

Özgür ÖZEN

Herkese merhaba, Gerek kursta öğrendikleriniz, gerekse kurs sonrası alabileceğiniz destekler ile hiç çekinmeden katılabileceğiniz bir kurstur. Hilmi hocamızdan işin bütün püf noktalarını öğrenebileceğinizi garanti ederim. Tabii çok sıkı çalışmanız gerektiğini de unutmayın ;) Saygılarımla. ( Cevaplar → )