Hilmi BAYBAŞ

Ders Tecrübesi

Dersler 15 senelik uğraşı sonunda çizim tasarım hayatında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar özel tipik senaryolarla desteklenmiş şekilde oluşturulmuş bir programla sürekli uygulama yapılarak anlatılacaktır. Kurs süresi boyunca tipik projeler çizilecektir. Sona doğru öğrenceler kendi projelerini çizip foto gerçeklikte render alarak kursu bitirirler.

Kişisel Bilgiler

1994 senesinde ilk AutoCAD dersi ile kur öğretmenliğine başladım. 3dsMAX kursu vermek için 10 sene çalıştım 1000 sayfayı aşkın ders notu çıkarttım ve bu notlar 7 kez yeniden yazdım. Amacım öğrencilerime yolda yürürken bile telefonla teknik destek sağlayabilecek düzeye gelmekti. Dersler sertifikalı öğretmen olduğum etkin dinleme ve etkin alama teknikleri kullanılarak anlatılmaktadır. 3ds MAX kursu sonunda başarılı olan öğrenciler bir işyerine yerleştirilmektedir. Tüm öğrencilere yaşam boyu kütüphane ve teknik destek sağlanmaktadır.


E-mail: info@3dsmaxtasarim.com

Hilmi Baybaş Web sitesinde hem öğrencilere yararlı olabilecek konuları paylaşmakta, hem de danışmak isteyenlere bir başvuru kaynağı sunmayı hedeflemektedir.

Referanslar: